jídlo pro andulky:
jedno to malé stojí 100kč
jedno to velké stojí 200kč
ovocné tyčinky: jedna stojí 50kč jedna tyčinka je na jedno použití
kupuju štefanovy rasco a všechny tičinky
Odpovědět
krmení
(samanta mongomeriová, 5. 1. 2010 18:25)